top of page
P7236916.JPG

O MNIE 

Pedagog i terapeutka czaszkowo-krzyżowa z ponad 20 letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego (2004).

 

Ukończyła roczny cykl  warsztatów Kontakt i Kontrakt w Ośrodku Edukacji Psychologicznej Szkoły Pomocy Psychologicznej we Wrocławiu; uzyskała certyfikat Studium Umiejętności Psychologicznych w Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Uzależnień w Czarnym Borze.

 

Pracowała w charakterze opiekunki na koloniach letnich z dziećmi i młodzieżą z rodzin zagrożonych patologią i domu dziecka; jako przedszkolanka oraz wychowawczyni w ośrodku dla młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie.

 

Zajmuje się prowadzeniem treningów i konsultacji w zakresie konstruktywnej (bezprzemocowej, empatycznej) komunikacji z dziećmi oraz szeroko rozumianych problemów wychowawczych. Jest autorką projektów wspierających rozwój dzieci i dorosłych tj. Warsztaty dla rodziców poszukujących z zakresu komunikacji z dziećmi i Relaksacja z wizualizacją - zajęcia terapeutyczne dla młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie oraz współautorką zajęć integracyjno-rozwojowych dla małych dzieci z opiekunami Podwójna zabawa, a także warsztatów i treningów indywidualnych dla rodziców z zakresu komunikacji z dziećmi - Komunikacja dla relacji.

Od dziesięciu lat zajmuje się terapią czaszkowo-krzyżową.
Swoją praktyką obejmuje zarówno osoby dorosłe jak i dzieci.

POSIADA NASTĘPUJĄCE CERTYFIKATY


 

  •  Health Academy (Warsztaty I stopnia Osteopatii Kranialnej)

 

Craniosacralterapia to siedmiostopniowe szkolenie z zakresu Terapii czaszkowo-krzyżowej wg              podejścia biodynamicznego:
 

  • Moduł I - Teoria i praktyka biodynamicznego mechanizmu terapii oraz anatomiczne i fizjologiczne podstawy funkcjonowania Terapii czaszkowo-krzyżowej

  • Moduł II - Pływy i pulsacje, Zaiskrzenia

  • Moduł III - Zaawansowane techniki TCK

  • Moduł IV - Trauma i terapia, somatoemocjonalne odwijanie, Polyvagal System wg S. Porgisa, terapie wg P. Levina, Zaiskrzenia

  • Moduł V - Różne oblicza układu odpornościowego, praca z narządami wewnętrznymi

  • Moduł VI - Praca z dziećmi

  • Moduł VII – Zasady pracy terapeutycznej z kobietą w ciąży, noworodkiem i niemowlęciem obejmujący teorię oraz stosowane układy praktyczne

bottom of page